28 sierpnia 2013

Warsztaty u Ayeedy

I byłam, kolejny (chyba trzeci lub czwarty) raz na fantastycznych warsztatach u Aidy.  Lubię początek zajęć, kiedy mam przygotowany przez Aidę zestaw startowy i nie mogę się doczekać, żeby tam pogrzebać. A zestawik zawierał dużą ilość drobiazgów, które później skrzętnie wykorzystywałam.  Nie lubię tylko piórek. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale pałam do nich wielką niechęcią.

Na początku było wybieranie papieru i odmierzanie kwadratów. Jak na co dzień korzysta się z gilotyny, to naprawdę wielki kłopot odmierzyć wszystko równiutko i jeszcze prosto wyciąć. Ale udało się:)

Następnie na przyciętą bazę nałożyłam maskę, kiedy wszystko było suche zaczęłam palcem  nakładać farby. Trzy kolory. Dodałam ociupinę wody, aby kolory zareagowały ze sobą i same  utworzyły tło. Efekt mi odpowiadał, bo turkus i brąz bardzo ładnie pasowały do siebie. Kolejno dodałam przydasie z zastawu startowego, który przygotowała Aida, od siebie  samodzielnie zdziałane stokrotki i od Janet grafikę z dziewczynką. Jeszcze postrzępię brzegi kartki i taga i będzie ok.

Podczas tworzenia tej kartki wykorzystałam na powstanie tła mgiełek. Później zmediowałam taśmę w różyczki i dużego kwiatka, następnie w żelmedium zatopiłam nici i brokat hologramowy

A to już istne szaleństwo. Dużo mgiełek tu wypsikałam, ale zabawę miałam bardzo udaną, a  najbardziej ucieszyło mnie spękanie, które pojawiło się na tagu po wyschnięciu. Zmediowałam kwiaty mgiełkami, a wykończyłam gessem i farbką. W żelmedium zatopiłam srebrne mikrokulki , kwiatki i listki. Mam nadzieję, że kwiaty, które były w zestawie startowym pojawią się niedługo w sklepie .
Ostatni tag to malowanie palcami (jak podczas terapii:)), stemplowanie i ozdabianie. Wszystko z zestawu startowego i udostępnionych materiałów Aidy. Ona nam nigdy niczego na warsztatach nie żałuje i nie wydziela i za to też Ci Aido dziękuję.


Na warsztatach u Aidy było EKSTRA! Polecam tym, którzy jeszcze u niej nie byli.

10 komentarzy :

mru pisze...

superowe prace :) świetnie Ci idzie z mediami :)

Ayeeda pisze...

SUUUUPER! Nie mogę się napatrzeć:*

rachel pisze...

ach...cieszę się ze to wszystko wstawiłaś...nie mogłam się już doczekać:)cudnie ci to wszystko wyszło:)...i fajnie ze w końcu się spotkałyśmy....teraz musimy się umówić na wspólne mediowanie:)

Boei pisze...

Prześliczne prace! Cudowne kolory i wspaniałe pomysły:)

Efka pisze...

Świetne warsztatowe prace! Miło było znowu się spotkać, pogadać, zrobić wspólne zakupy :) pozdrawiam serdecznie - Ewa

chanya13 pisze...

Cuda wyczarowałaś!!! Fioletowy tag świetny!!! Żałuję, że nie mogłam być :( niestety termin mi nie odpowiadał :(

Songaja pisze...

Ale mnie doceniłyście:) Dziękuję!!!

Peninia pisze...

Wspaniałości wykonałaś! Cudo!Posyłam moc serdeczności i ciepłe pozdrowienia-Peninia*

OriBella pisze...

O matulu, ależ prace, a ja nawet dotknąc nie mogę;) Po prostu bajka, media poszły w ruch i trafiły na przezdolne ręce:) Pozdrawiam:*

Elżbieta Noga pisze...

hehe, no to byłyśmy na tych samych warsztatach;) Prośba taka, skontaktuj się ze swoją wymiankową parą z wymianki pudełkowej scrappo.
Albo napisz do mnie na scrappo@scrappo.pl to Ci podam jej maila;)
Z góry dziękuję!