20 lipca 2011

Recykling

Dawniej wyrzucałam wszystko. Od jakiegoś czasu zaczęłam zbierać niektóre rzeczy, bo mogą się przydać. I tak zgromadziłam kilka pudełek po czekoladkach.
Na stronie  http://lemonadechallenges.blogspot.com/2011/07/lemonade-challenge-23-alterujemy-pudeko.html  Carol proponuje ozdobić dowolne pudełko.  Wykorzystałam jedno z okienkiem. Jeszcze nie wiem co będzie zawierał środek, ale pudełko jest gotowe. Oczywiście nie doczytałam do końca. Mogłam ozdobić pudełko  pięknymi truskawkowymi papierami  ( wykorzystałam równie piękną Wenecję), ale to mi właśnie umknęło, że trzeba wykorzystać papiery lub/i stempel z Lemonade. Dobrze, że stempelek mi pasował. Dlatego biorę udział w wyzwaniu.
 Bez szarpań, darcia, takie od linijki i wykrojnika. Stare notesy z nową okładką. Jeden na ważne zapiski, drugi "niezapominajka".

5 komentarzy :

Kasia pisze...

Cudne pudełko! Super kwiatki i kolorki. A druga praca też jest bardzo fajna i nie wiem czy zgłaszałaś ją, ale pasuje do aktualnego wyzwania w Galerii Rae:)

Songaja pisze...

Dziękuję Kasiu za miłe słowa. Zaraz zerknę do Rae.

OriBella pisze...

Pudełko śliczne, zwłaszcza to okienko z Wenecją w środku:) I oczywiście kolorki:)

OriBella pisze...

I zapomniałabym o notesach, dałaś im nowe życie:)Są cudne:)

rachel pisze...

najlepsze właśnie jest zbieranie tego co inni uważają do wyrzucenia....a potem stworzyć z tego śliczne prace....do środka wrzuć własnie cukierki czekoladowe albo czekoladki:)