10 listopada 2012

Media

Byłam na Dolnośląskich Jesiennych Warsztatach Craftowych. Czekałam na nie z niecierpliwością. Byłam ciekawa co zaproponuje Ayeeda. Jej warsztaty uwielbiam za profesjonalizm, podejście i cierpliwość
w sosunku do poznającego tajniki mediowe.
Zaraz po powrocie z Wrocławia zamówiłam  pasty strukturalne, medium szklące i gelmedium. Jak tylko dotrą, dam sobie upust twórczości.
Poniżej notes, który w początkowej wersji nie miał być mediowy, bo szkoda mi było zasłaniać cudowne papiery  z kolekcji Frosted Life, został w ostatniej fazie zmediowany. Najpierw nieśmiało, potem z coraz większą ochotą zaczęłam  pryskać mgiełkami i mazać gessem. Na żywo notesik wygląda lepiej i pięknie się błyszczy.Kartka też mediowa. Ale jeszcze wymaga  dopracowania. Oczywiście kolory przekłamane i nie widać  połysku.

Ten fragment pięknie się błyszczy. Tu nie widać.


Blejtram z Olą wyszedł pięknie. Sama jestem zadowolona z eksperymentów z pastami. Ayeeda miała ich całe mnóstwo, które za pomocą szpachelki nałożyłam na cały blejtram, a później to już maski, gaza, mgiełki i inne cuda, dały taki efekt.Tu widać zatopioną w paście gazę. Ciekawy efekt.

Ten błyszczący fragment to medium szklące popsikane oliwkową mgiełką. Mgiełki ze Stonogi już są w drodze. W poniedziałek będą.

7 komentarzy :

Ayeeda pisze...

Kochana wszystko wygląda wspaniale! Notes i kartka mnie zachwyciły szczególnie, bo nie miałam okazji im się przyjrzeć dokładnie podczas warsztatów. Naprawdę świetne! Praca na płótnie też jest rewelacyjna i już jestem ciekawa co wyczarujesz z past, mgiełek i innych mediów :):):) Dziękuję za fantastycznie spędzony czas z Tobą:*

chanya13 pisze...

Ślicznie wyszły, pozdrawiam warsztatową Koleżankę :)

łowczyni_meteorów pisze...

Cudowne, notes jest przepiękny, zazdroszczę,gdyż uwielbiam wszelkie produkty papiernicze :>

Songaja pisze...

Dziękuję pięknie za tak miłe słowa.

OriBella pisze...

Świetne praca, podziwiam i zazdroszczę warsztatów z mediami i z Ayeedą:)

Goga pisze...

Ten notes otrzymał wyróżnienie u mnie na blogu, zapraszam:)

http://goga91.blogspot.com/2012/11/pierwsze-wyroznienie.html

rachel pisze...

zachwycasz mnie swoimi pracami coraz bardziej.....widać wpływ Ayeedy -też bardzo lubię jej styl:)
wszystko, co zrobiłaś ma swój klimacik i tyle szczególików, które zachwycają:)

pozdrawiam i zapraszam na nowy blog i oczywiście z tej okazji candy: http://www.namaste.com.pl/blog/