25 października 2012

Warsztaty z Enczą u Cynki


W sobotę 20 października brałam udział w warsztatach prowadzonych przez Enczę. Zrobiłam kartki i blejtram.
Poznałam kilka osób, które znałam tylko z blogów. Było bardzo sympatycznie. Do domu wróciłam zadowolona i już nie mogę doczekać się wyjazdu do Wrocławia na DJWC. Kolejne zdobywanie doświadczeń i poznawanie ludzi, którzy świetnie rozumieją się, mają podobne zainteresowania i pasje.


 Zdjęcie na blejtramie będzie wymienione. Może jeszcze coś dodam. Myślę o jakimś ptaszku, albo taśmie z ptakami. Jak zwykle praca musi nabrać mocy urzędowej.6 komentarzy :

lilavati pisze...

piękne prace wykonałaś na warsztatach:)
ja też uwielbiam takie spotkania, na których podpatrzenie warsztatu to jedno, ale chyba ważniejsze jest wspólne scrapowanie i atmosfera tych spotkań:)
pozdrawiam i liczę na kolejne miłe spotkanie

Jowita pisze...

Swietne prace. Pierwsza karteczka z ptaszkami mnie zauroczyla

rachel pisze...

o łał...brałaś udział w warsztatach Enczy...ale ci fajnie:):):)...prace wyszły rewelacyjne....zwłaszcza ta niebiesko-brązowa:)......a blejtram....mmmmm....powiem ci, ze nigdy nie myślałam że im mniej tym lepiej:)pozdrowionka:).....no i tka przy okazji- doszedł do ciebie mój mail???:)

OriBella pisze...

Piękne prace, na ostatniej tej z fotką świetnie zrobiłaś maskę z pasty strukturalnej (chyba;). W ogóle prosto, a niesamowicie efektownie:)

Pia pisze...

wauuuuw so wonderful cards
hugs Pia

Ola (Ikemo) pisze...

Sliczne prace :) nie moge sie doczekac kolejnego wspolnego spotkania - scrapowania :)