28 lipca 2012

Dla znajomej plus róża


Bo wygrała konkurs i będzie moim szefem. Muszę tylko znaleźć odpowiedni cytat i wpisać w środek. Dalej zachwycam się papierami Graphic 45.

Kartkę zrobiłam wg kursu  Hogaty . Cierpliwości mnie trochę kosztowała, bo nie miałam długiej linijki i męczyłam się krótką 12. Jeszcze kiedyś spróbuję, bo forma mi się bardzo podoba.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie 3 x R  i The Shabby Tea Room .
Według kursu  Joanny- Joanna wykonała różę. Ale świetna zabawa. Tylko papier czerpany mam bardzo gruby i aż palec boli od szczypania. Za nic nie mogłam wpaść  jak to szczypać. No to szczypałam dosłownie. Teraz już wiem. Chyba przy trzecim kwiatku palce same zaczęły układać się do szczypania. Zrobiłam dwie róże, jedną kremową, drugrą w brudnym różu, który uzyskałam z mista. Zaraz zacznę kolejną.


7 komentarzy :

caro78-Pysia pisze...

Śliczna kartka :) te papiery są fantastyczne a róża wyszła świetnie.

Ludkasz pisze...

Cudna kartka:)

Joanna pisze...

Kartka jest piękna :) Papiery Graphic 45 również podziwiam, nie mam (jeszcze ;) swoich, zawsze chętnie podglądam jakie cuda można z nich robić.
Róża wyszła bardzo ładnie :) Jeśli papier gruby to troszkę dłużej może poczekaj aż nasiąknie wodą. Wprawy w szczypaniu nabędziesz ;) Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam, Asia

Sylwia-eR pisze...

Róża piękna- obojętnie jak długo była szczypana.Ja też nie za bardzo pojmuję tego szczypania- ale efekt godny podziwu : )

OriBella pisze...

Karteczka w przepięknym kobieco-romantycznym stylu, uwielbiam takie:) A różą mnie totalnie zaskoczyłaś, jest śliczna, no to już wiem co będę robic, jak wrócę z wakacji....hm...szczypac;)W razie czego zwrócę się o poradę i pomoc;)

Sandy Ang pisze...

such a gorgeous card with that lady in a vintage dress

rachel pisze...

ależ elegancka:)...a różyczka ciekawa....szczypać?...hmmmm....ciekawe, ciekawe:):):)